Trend Networks SignalTEK NT Testpaket Netwerktester Netwerk


Omschrijving:

SignaalTEK NT testpakket voor prestatiecontrole van koper- en glasvezeltrajecten bevat SignaalTEK NT-kwalificatie. 850nm SFP-module, 1310nm SFP-module, glasvezelreinigingspen 1,25 mm (LC), actieve...

    Merk:
  • Trend Networks

  • EAN Code:
  • 5056310401742



Webwinkel: Conrad
 
Prijs: € 4329.00
 

©2022 Vergelijk en koop - Onderdelen-Bestellen.nl | Privacy statement